Sylveco Tisztító arcpeeling - 1S24
Cikkszám: | 1S24 |
Elérhetőség: | Rendelhető |
Sylveco Tisztító arcpeeling természetes, krémes korunddal peeling, a zsírosodásra hajlamos, tág pórusú bőr tisztítására. A benne található apró részecskék erőteljesen és tökéletesen távolítják el az elhalt hámréteget. A peeling mezeizsurló-kivonatot tartalmaz, mely normalizálja a faggyúmirigyek működését, csökkenti az irritációkat és gyorsítja a regenerálódást. Rendszeres használata oxigénnel látja el a bőrt, javítja annak általános állapotát, összehúzza a pórusokat és szabályozza a faggyútermelést. Állatokon nem tesztelt natúrkozmetikum. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagokat, szilikonokat, parabéneket. |
|
|
Leírás és Paraméterek
Használata hetente 1-2 alkalommal javasolt, a bőr igényeitől és szennyeződés mértékétől függően. Finoman masszírozza be a bőrbe kb. 2 percen keresztül, elkerülve a szem környékét, majd öblítse le alaposan meleg vízzel. Súlyos akné esetén a peeling használata nem javasolt.
Összetétel: Aqua, Alumina, Glycine Soya Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Caprylic/Capric Trigliceryde, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Vitis Vinifera Seed Oil, Equisetum Arvense Extract, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.
Vélemények
Mások ezeket is megnézték:
Hasonló termékek
Kiszerelés: 150 ml
JimJams Beauty Vibrasonic készülékével 6x hatékonyabb bőrtisztítás*
Tisztítsd meg arcod, hogy bőröd megszabadulhasson a szennyeződésekkel átitatott elszarusodott felhámtól. A rezgőfejes körkefe megnöveli a bőrradír hatékonyságát, finom masszázsával aktivizálja a bőrműködési folyamatokat.
Serkentik a bőr vérellátását. Minden bőrtípusra.
Kiszerelés: 50 ml
Kiszerelés: 75 ml
Kiszerelés: 75 ml