Vianek Hidratáló sminklemosó tej, 3V25
Cikkszám: | 3V25 |
Elérhetőség: | Rendelhető |
Gyengéd arctisztító, mely eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket az arc, a szem és az ajkak környékéről, anélkül, hogy sértené a bőr természetes lipid rétegét. A martilapu kivonat, a búzacsíraolaj és a glicerin hosszan tartó hidratálást biztosít, fenntartja a bőr természetes egyensúlyát és enyhíti az irritációt. Használata után a bőr tiszta, sima és ragyogó marad. | |
|
Leírás és Paraméterek
Vélemények
Mások ezeket is megnézték:
Hasonló termékek
Puha tisztító kendő, mely kíméletesen távolítja el még a vízálló sminket is. Hatóanyagai védelme és hidratálást biztosítanak az arcbőrnek.
Kiszerelés: 10 db/csom
SLS mentes.
Enyhén habzó arclemosó gél minden bőrtípusra. Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. A benne lévő Phantenol nyugtat, az Aloe Vera kivonatnak köszönhetően használata után a bőr hidratált és frissességtől ragyogó lesz.
Kiszerelés: 150 ml
Kárminmentes. Natrue által minősített, biotermesztésből származó összetevőkkel készült, vegán, natúrkozmetikum.
Kiszerelés: 100 ml
Az epermagolaj valamennyi bőrtípusra ajánlott. Mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. A száraz, irritált és érett bőr számára intenzív öregedésgátló kúra.
Használata sminklemosóként: vigyél fel 1-2 adag olajat a nedves bőrre és gyengéden masszírozd be. A felesleges mennyiséget meleg vízzel vagy tonikkal átnedvesített kendővel törölje le.
Szérumként: Vigyél fel 3-5 cseppet a megtisztított bőrre, lehetőleg este és gyengéden masszírozd az arc- és és a nyak bőrébe.
Állatokon nem tesztelt, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó organikus kozmetikumok. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagokat, szilikonokat, parabéneket.
Kiszerelés: 30 ml
Nyugtat, hidratál, tonizál.
Kiszerelés: 200 ml